„Szkoła dla Rodziców” warsztat podnoszący umiejętności wychowawcze i komunikacyjne

Informujemy, że w roku szkolnym 2015/2016 rozpoczynamy kolejną edycję zajęć w „Szkole dla Rodziców”.

Zajęcia są przeznaczone dla tych wszystkich dorosłych, którzy chcą poprawić relacje z bliskimi. Poprzez czynny udział w warsztatach podnoszących umiejętności wychowawcze rodzice nauczą się lepiej komunikować z własnymi dziećmi, a tym samym lepiej je rozumieć.

Zajęcia są bezpłatne i odbywać będą się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Należy zarezerwować około 2 – 2,5 godziny na jedne zajęcia. Dokładny czas zajęć i dzień spotkań zostanie ustalony na pierwszym spotkaniu.

Zajęcia prowadzą:

mgr Dorota Karasek i mgr Dorota Migdalska.

Aktualnie nabór trwa, jeśli zostanie zakończony zapraszamy do następnych edycji.

Zgłoszenia można zostawiać pod numerem telefonu (24) 235 37 35 lub osobiście w Poradni

Serdecznie zapraszamy !!!